Początek strony
Wróć na początek strony Alt+0
Przejdź do wyszukiwarki Alt+1
Przejdź do treści głównej Alt+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+3
Przejdź do menu górnego Alt+4
Przejdź do menu lewego Alt+5
Przejdź do menu dolnego Alt+7
Przejdź do menu bocznego Alt+8
Przejdź do mapy serwisu Alt+9
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej Urząd Gminy Wartkowice
Menu góra
Strona startowa BIP Rada Gminy Skład
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Skład, bieżące, menu 1032 - BIP - Urząd Gminy Wartkowice”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

Skład

Skład

 

SKŁAD RADY GMINY WARTKOWICE

kadencja 2018-2023

 email: rada@wartkowice.pl

 

Kędzia Michał

email: michal.kedzia@wartkowice.pl

Przewodniczący Rady Gminy

Łuczak Bogdan Jan

email: bogdan.luczak@wartkowice.pl

Wiceprzewodniczący Rady Gminy

Hajdas Grzegorz

email: grzegorz.hajdas@wartkowice.pl

Wiceprzewodniczący Rady Gminy

Andrzejczak Krzysztof

email: krzysztof.andrzejczak@wartkowice.pl

 

Brygier Beata Anna

email: beata.brygier@wartkowice.pl

 

Chwiałkowski Grzegorz

email: grzegorz.chwialkowski@wartkowice.pl

 

Izydorczyk Grzegorz

email: grzegorz.izydorczyk@wartkowice.pl

 

Lichański Piotr Michał

email: piotr.lichanski@wartkowice.pl

 

Łukasik Marian Marek

email: marian.lukasik@wartkowice.pl

 

Majtczak Zenon Henryk

email: zenon.majtczak@wartkowice.pl

 

Olczyk Dominik

email: dominik.olczyk@wartkowice.pl

 

Owczarek Gabriel

email: gabriel.owczarek@wartkowice.pl

 

Pajor Zbigniew Jan

email: zbigniew.pajor@wartkowice.pl

 

Pietrzak Piotr

email: piotr.pietrzak@wartkowice.pl

 

Redlicki Andrzej Alfons

email: andrzej.redlicki@wartkowice.pl

 

 

- rada_gminy.jpg

Metryka

data wytworzenia
2015-12-29
data udostępnienia
2015-12-29
sporządzone przez
opublikowane przez
Prośniak Rafał
ilość odwiedzin
557
zmiany w dokumencie
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.