Początek strony
Wróć na początek strony Alt+0
Przejdź do wyszukiwarki Alt+1
Przejdź do treści głównej Alt+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+3
Przejdź do menu górnego Alt+4
Przejdź do menu lewego Alt+5
Przejdź do menu dolnego Alt+6
Przejdź do mapy serwisu Alt+8
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej Urząd Gminy Wartkowice
Menu góra
Strona startowa BIP Rada Gminy Skład
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Skład, bieżące, menu 1032 - BIP - Urząd Gminy Wartkowice”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

Skład

Skład

SKŁAD RADY GMINY WARTKOWICE

kadencja 2024-2029

 email: rada@wartkowice.pl

Hajdas Grzegorz

email: grzegorz.hajdas@wartkowice.pl

Przewodniczący Rady Gminy

Łuczak Bogdan Jan

email: bogdan.luczak@wartkowice.pl

Wiceprzewodniczący Rady Gminy

Lichański Piotr Michał

email: piotr.lichanski@wartkowice.pl

Wiceprzewodniczący Rady Gminy

Andrzejczak Krzysztof

email: krzysztof.andrzejczak@wartkowice.pl

 

Augustyniak Piotr Paweł

email: piotr.augustyniak@wartkowice.pl

 

Brząkała Paulina

email: paulina.brzakala@wartkowice.pl

 

Chwiałkowski Grzegorz

email: grzegorz.chwialkowski@wartkowice.pl

 

Izydorczyk Grzegorz

email: grzegorz.izydorczyk@wartkowice.pl

 

Janiak Katarzyna

email: katarzyna.janiak@wartkowice.pl

 

Kornat Iwona Barbara

email: iwona.kornat@wartkowice.pl

 

Majtczak Zenon Henryk

email: zenon.majtczak@wartkowice.pl

 

Olczyk Dominik

email: dominik.olczyk@wartkowice.pl

 

Olczyk Iwona

email: iwona.olczyk@wartkowice.pl

 

Redlicki Andrzej Alfons

email: andrzej.redlicki@wartkowice.pl

 

Wojtczak Agnieszka Marianna

email: agnieszka.wojtczak@wartkowice.pl

 

 

Metryka

sporządzono
2015-12-29 przez Emilia Antczak
udostępniono
2015-12-29 00:00 przez Knop Paweł
zmodyfikowano
2024-05-09 13:45 przez Knop Paweł
zmiany w dokumencie
ilość odwiedzin
2086
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.